AKTUALNOŚCI

SWAPP! dołącza do naszego portfolio
Firma ma plan, by przekonać Polaków do ograniczenia zakupów jednorazowych opakowań produktów.
WIĘCEJ
Nasza najnowsza inwestycja. Poznajcie Sentimenti
Sentistock od Sentimenti to narzędzie służące do analizy na bazie emocji trendów w handlu różnymi instrumentami finansowymi: akcjami, parami walutowymi (Forex), kryptowalutami czy indeksami giełdowymi.
WIĘCEJ
Smart Money na polskim rynku
Artykuł dla MyCompany Polska, w którym opisujemy szeroko pojęte smart money, które bardzo często okazuje się kluczowe w rozwoju spółki.
WIĘCEJ
Dołącz do programu Huge Thing oraz Google for Startups
Mamy dla Ciebie świetną okazję, aby stać się częścią nadchodzącego programu preakceleracyjnego Huge Thing organizowanego wspólnie z Google for Startups.
WIĘCEJ
Jak wygląda nasz proces inwestycyjny?
Dla wszystkich z Was, którzy zamierzają zgłosić się do nas ze swoim projektem. Przygotowaliśmy artykuł o naszym procesie inwestycyjnym
WIĘCEJ
Bartek w podcaście Pulsu Biznesu
Jak pandemia wpłynęła na rynek fuzji, przejęć i inwestycji? Dla kogo okazała się korzystna, a dla kogo nie? Na wspomniane pytania odpowiadają eksperci, w tym Bartek.
WIĘCEJ
Productz dołącza do portfela SpeedUp Bridge Alfa
Productz dołącza do naszego portfolio.
WIĘCEJ
Milion złotych do wygrania w konkursie Feed your Seed
Milion złotych czeka na najlepsze startupy w fazie pre-seed i seed, które w swoich rozwiązaniach wykorzystują sztuczną inteligencję.
WIĘCEJ
Tomek o funduszach CVC
Czym są i jak działają fundusze CVC? Między innymi o tym przeczytacie a artykule autorstwa Tomka.
WIĘCEJ
Bartek w wywiadzie dla MyCompany
Bartek opowiada o swoim spojrzeniu na branżę VC w wywiadzie dla MyCompany.
WIĘCEJ
Bartek o metodach wycen startupów
W swoim artykule Bartek dzieli się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym metod wycen startupów.
WIĘCEJ
Jagoda i Krzysztof w wywiadzie dla Mam Startup
Jagoda i Krzysztof dzielą się swoimi przemyśleniami o trendach na rynku VC i rosnącym znaczeniu funduszy CVC.
WIĘCEJ
Marcin o działalności aniołów biznesu
W artykule MyCompany przeczytacie o możliwościach finansowania innowacyjnych projektów w Polsce. Marcin podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi aniołów biznesu.
WIĘCEJ
Legimi debiutuje na NewConnect
Już w środę 14 kwietnia nasza spółka portfelowa Legimi zadebiutuje na NewConnect.
WIĘCEJ
Audycja ,,Zaprojektuj Swoje Życie" z udziałem Bartka
Rozmowa Bartka z Maciejem Filipkowskim w ramach cyklu ,,Zaprojektuj Swoje Życie". Bartek opowiada o ścieżce swojej kariery, a także dzieli się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi rynku VC.
WIĘCEJ
Stworzyliśmy mapę polskiego sektora EnergyTech
Przygotowaliśmy mapę polskich startupów z sektora energetycznego. Podzieliliśmy ją na kilka głównych kategorii, takich jak: Magazynowanie energii, Dystrybucja energii, Smart City & Sustainability, Elektromobilność, Produkcja energii. Mamy nadzieję, że pokaże...
WIĘCEJ
Huge thing akceleratorem miesiąca!
Vestbee uznało Huge Thing za Akcelerator Miesiąca! W poniższej publikacji znajdziecie Q&A z CEO HugeThing Moniką, która odpowiada m.in. na pytanie, co jest najważniejsze podczas rekrutacji startupów do programu akceleracyjnego.
WIĘCEJ
MARCIN, NASZ PARTNER ZARZĄDZAJĄCY, OPOWIADA W MY COMPANY POLSKA, JAK ZOSTAĆ ANIOŁEM BIZNESU
Zapewne nie raz słyszałeś określenie anioł biznesu. Czy zastanawiałeś się kiedyś, kto to jest i jak zostać takim inwestorem? Marcin, nasz partner zarządzający, opowiada w My Company Polska, jak zostać...
WIĘCEJ
NASZA NAJNOWSZA INWESTYCJA W HEPTĘ I ZMIANY W STRUKTURZE NASZEJ GRUPY
Monika i Kuba, na łamach Pulsu Biznesu, opowiadają o naszej ostatniej inwestycji w estońską spółkę Hepta Airborne oraz o zmianach, jakie zaszły w strukturze naszej grupy.
WIĘCEJ
HEPTA DOŁĄCZA DO NASZEGO PORTFOLIO!
Mamy dla Was wspaniałą wiadomość! Jesteśmy dumni mogąc ogłosić naszą najnowszą inwestycję w estońską firmę Hepta Airborne! Hepta automatyzuje analizę linii energetycznych poprzez wykorzystanie dronów, helikopterów, satelit i analizy big...
WIĘCEJ
KRZYSZTOF PODSUMOWUJE 2020 ROK W SPEEDUP GROUP
Krzysztof Pawlak przygotował nasze podsumowanie 2020 roku. - Ile spółek przeanalizowaliśmy? - Ile inwestycji zrealizowaliśmy? - Jakich wyjść z inwestycji dokonaliśmy w 2020 roku? To tylko niektóre z pytań, na...
WIĘCEJ
NASZA SPÓŁKA PORTFELOWA SIMPORTER POZYSKAŁA KOLEJNĄ RUNDĘ FINANSOWANIA!
Z dumą informujemy, że nasza spółka portfelowa Simporter pozyskała kolejną rundę finansowania w wysokości $600K! Gratulacje chłopaki!
WIĘCEJ
PANDEMIA, A AKTYWNOŚĆ FUNDUSZY VC
Bartek w wywiadzie z Adamem Sawickim z Mam Startup opowiada m.in. o życiu przedsiębiorcy, a także o tym jak pandemia wpłynęła na aktywność funduszy VC.
WIĘCEJ
SPÓŁKA VERSABOX DOŁĄCZA DO NASZEGO PORTFOLIO!
Versabox zajmuje się produkcją autonomicznych robotów oraz rozwiązań cyfrowych ksieroanych do branży logistycznej. Spółka pozyskała w tej rundzie finansowanie z naszego funduszu SpeedUp Energy Innovation, a także od Fidiasz EVC,...
WIĘCEJ
EXIT ZE SPÓŁKI SMART PHARMA
Możemy już oficjalnie ogłosić transakcję nabycia 100% udziałów w spółce Smart Pharma przez włoski koncert faraceutyczny Chiesi Group. Jest to nasz kolejny udany exit.
WIĘCEJ
ONLINE OFFICE HOURS JUŻ 9 CZERWCA
Pracujesz nad innowacyjnym projektem i chciałbyś go skonsultować z doświadczonymi ekspertami? Nie czekaj i zgłoś się do udziału w Office Hours Online, które odbędą się juz 9 czerwca.
WIĘCEJ
DEVSKILLER DOŁĄCZA DO NASZEGO PORTFOLIO
DevSkiller jest kolejną inwestycją Funduszu SpeedUp Energy Innovation.
WIĘCEJ
PROGRAM GRANTOWY #SPEEDUPOP
Rozwijasz innowacyjną technologię i chciałbyś ją skomercjalizować? Przygotowaliśmy program właśnie dla takich osób jak Ty! #SpeedUpPoP daje możliwość otrzymania grantu 50 K PLN, który możesz przeznaczyć m.in. na budowę prototypu,...
WIĘCEJ
STETHOME WSPIERA LEKARZY W WALCE Z KORONAWIRUSEM
Zdalne i bezpieczne badanie płuc w domowych warunkach wspierane przez zaawansowaną analizę AI. W taki sposób StethoMe chce wesprzeć lekarzy, którzy szukają sposobu na kontakt ze swoimi pacjentami bez narażania...
WIĘCEJ